Meie missioon on edukate
investorite kasvatamine

INSTITUUDI LEKTORID

Finantsökonoomika doktor Kristjan Liivamägi

Kristjan Liivamägi on finantsturgudel investeerinud üle 10 aastat ning oma portfelliga läbi käinud majandustsükli erinevad faasid. Üheks oluliseks osaks tema investeerimisportfelli koostamisel on majandustsüklite mõistmine ning sellest tulenevalt parima riski-tulu suhtega varaklasside valik.

Kristjan Liivamägi on varahaldusettevõtte KML Invest OÜ juhatuse liige ja omanik. Ta on töötanud vandeaudiitorina üle viie aasta rahvusvahelises audiitorbüroos Ernst & Young spetsialiseerudes pankade ja finantsasutuste auditeerimisele Saksamaal ja Baltikumis. Hetkel töötab ta Tallinna linna finantsteenistuses linnakassa osakonna juhtivspetsialistina.

Kristjan on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi finantsökonoomika erialal ning magistri kraadi panganduse ja rahanduse eriala. Lisaks on ta õppinud Dresdeni Tehnikaülikoolis Saksamaal. Ta loeb loenguid Tallinna Tehnikaülikoolis ja Eesti ettevõtluskõrgkoolis Mainor finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel. Kristjan on publitseerinud teadustöid rahvusvahelistes teadusajakirjades, talle on omistatud Eesti Panga teaduspreemia 2014 ja 2016. aastal, Jaan Poska nimeline stipendium, Tiina Mõisa doktoriõppe stipendium ning ta on valitud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna 2016. aasta parimaks loengute andjaks.

Kristjan Liivamägi loeb Investeerimisinstituudis järgmiseid aineid:

Doktor Kristjan Liivamgi
Tarvo Vaarmets

Finantsökonoomika doktorant Tarvo Vaarmets

Tarvo Vaarmets põimib oma tegemistes edukalt nii praktilist kui teoreetilist poolt. Ta on finantsturgudel tegutsenud juba peaaegu 15 aastat, omades hulganisti kogemusi nii eufoorilistest tõusuperioodidest kui valusatest langusaegadest.

Ta on analüütikuna töötanud Äripäeva börsitoimetuses ning tegutseb praegugi finantsturgude analüütikuna. Viimase finantskriisi ajal aitas Tarvo Swedbanki restruktureerimisüksuse meeskonna liikmena päästa raskustesse sattunud ettevõtteid. Lisaks on ta varahaldusfirma Finantsinsenerid OÜ juht ja omanik.

Tarvo on ka populaarsust kogunud, ning aktsiaturul suurt edu toonud, Äripäeva nn. rahakühvelduse strateegia looja. Tarvo praktilist tegevust portfelli juhi ja finantsturgude analüütikuna toetab tugev akadeemiline taust. Praeguseks on lõpusirgele jõudnud tema doktoriõpingud Tallinna Tehnikaülikoolis. Kasutades reaalseid börsil tehtud tehinguid, keskendub Tarvo investorite käitumise uurimisele. Magistrikraadi cum laude omandas Tarvo Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnast, läbides sealjuures suure osa õpingutest Prantsusmaa tunnustatud äriülikoolis (Reims Management School). Tarvo on võitnud Eesti Panga teaduspreemia konkursi nii 2016 kui ka 2014 aastal.

Tarvo Vaarmets loeb Investeerimisinstituudis järgmiseid aineid:

INSTITUUDI ÕPPEAINED

Usume, et investeerimises pikaajalise edu saavutamiseks on tarvis sukelduda veelgi sügavamale,
ammutades põhjalikke teadmisi nii majandustsüklitest, varaklassidest kui ka strateegiatest.

Majandustsüklite eriala

MAJANDUSTSÜKLITE ÕPPEAINE

Mõistab rahapoliitika, intressimäärade ning makromajanduse mõju finants- turgudel toimuvale. Oskab teostada sektorianalüüsi leidmaks atraktiivse riski-tulu suhtega investeeringuid.

Börsiaktsiate eriala

BÖRSIAKTSIATE ÕPPEAINE

Loob endale isikliku töövahendi börsiaktsiate põhjalikuks analüüsimiseks. Oskab arvutada börsiaktsiate õiglast hinda. Saab aru erinevatest aktsiahinna suhtarvudest. Saab paremaks aktsiainvestoriks.

Ühisrahastuse eriala

ÜHISRAHASTUSE ÕPPEAINE

Oskab hinnata ühisrahastusportaali riske. Oskab teostada investeeringu leidmiseks analüüsi. Oskab juhtida portfelli likviidsust. Tunneb ühisrahastuse õiguse- ja maksunüansse

AADRESS

Investeerimisklubi OÜ
Reg number: 12816422
Mesika tn 10, 50110, Tartu

KONTAKT

+362 5046790
info@investeerimisklubi.ee

JÄLGI MEID

Hoia meie tegemistel silm peal